Радіатор опалення Korado Radik VK22 500x700
від 4 624 до 7 186 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 500x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 500x700
Сортувати
Korado Korado 22-VK 500x700 | 7 057 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 500x700 мм нижнє підключе | 7 057 грн. |
Радіатор Korado 22VK 500X700 нижнє підключення 22050070-60-0010 | 7 186 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-VK 500х700 мм (22050070-60-0010) | 6 729 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 500x700 мм нижнє підключе | 7 057 грн. |
Korado 22-VK 500x700 | 4 754 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 500x700 (22050070-60-0010) | 4 624 грн. |
Закрити
Рекомендуємо