Радіатор опалення Korado Radik VK22 600x400
від 4 681 до 6 252 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 600x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 600x400
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 600x400 мм нижнє підключе | 6 152 грн. |
Радіатор Korado 22VK 600X400 нижнє підключення 22060040-60-0010 | 6 252 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-VK 600х400 мм (22060040-60-0010) | 4 681 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 600x400 мм нижнє підключе | 6 152 грн. |
Закрити
Рекомендуємо