Радіатор опалення Korado Radik VK33 300x1600
від 11 278 до 15 081 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK33 49
Характеристики
Korado Radik VK33 300x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK33 300x1600
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 300x1600 мм нижнє підключ | 14 821 грн. |
Радіатор Korado 33VK 300X1600 нижнє підключення 33030160-60-0010 | 15 081 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33-VK 300х1600 мм (33030160-60-0010) | 14 821 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 300x1600 мм нижнє підключ | 14 821 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33VK 300x1600 (33030160-60-0010) | 11 278 грн. |
Закрити
Рекомендуємо