Радіатор опалення Korado Radik VK33 400x1000
від 8 393 до 13 219 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK33 48
Характеристики
Korado Radik VK33 400x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK33 400x1000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 400x1000 мм нижнє підключ | 13 219 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33-VK 400х1000 мм (33040100-60-0010) | 13 219 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 400x1000 мм нижнє підключ | 13 219 грн. |
Korado 33-VK 400x1000 | 13 219 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33VK 400x1000 (33040100-60-0010) | 10 059 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33VK 400x1000 (33040100-60-0010) | 8 393 грн. |
Закрити
Рекомендуємо