Кондиціонер LEBERG Tiara LBS/LBU-TBR19 52 м²
Товар застарів 15 352 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 52; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 1330/1360; Потужність в режимі охолодження (Вт): 5280; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 5570; Циркуляція (м³/год): 800; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 42/36 |
LEBERG Tiara LBS/LBU-TBR19 52 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:52 м²
Споживання:1330/1360 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Tiara LBS/LBU-TBR19
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEBERG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEBERG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 22 11 |
Купили рік тому, працює без збоїв, все чудово. недорогий, справляється з охолодженням заявленої площі бюджетна модель - обмежений функціонал Nowak: користуюся LEBERG Tiara LBS/LBU-TBR19 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
класний кондиціонер за всіма параметрами + за розумною ціною, хоч і бюджетний, але свою роботу робить чудово за таку ціну напевно немає, все влаштовує Art: користуюся LEBERG Tiara LBS/LBU-TBR19 тиждень рекомендую купити обов'язково |
Дуже рекомендую, незважаючи на свою ціну та невідомість марки цілком пристойний кондей. - Внутрішній блок дуже компактний, що мене спочатку насторожило, що може бути недостатньо потужним, але в результаті побоювання не справдилися.
- щодо охолодження претензій немає – свої 25 метрів квадратних охолоджує чесно. - жалюзі напряму повітря мене цілком влаштовують, хотілося б ширше кут, але загалом нормально. - кондиціонер працює не голосніше за холодильник і абсолютно не заважає, навіть уночі. - на вигляд звичайно ж простакуватий.
- Дуже маленький екран на внутрішньому блоці. користуюся LEBERG Tiara LBS/LBU-TBR10 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 33 відгуків
ще 10 відгуків
Додаткові функції і можливості кондиціонера LEBERG LBS/LBU-TBR19:
- Система проти утворення льоду
Модификації LEBERG Tiara LBS/LBU-TBR19
Ціни на LEBERG Tiara LBS/LBU-TBR19 |
---|---|---|---|---|
LEBERG Tiara LBS/LBU-TBR08 20 м² | від 7 880 грн. | 1 пропозиція | ||
LEBERG Tiara LBS/LBU-TBR10 25 м² | від 7 388 грн. | 2 пропозиції | ||
LEBERG Tiara LBS/LBU-TBR13 35 м² | від 10 997 грн. | 1 пропозиція |