Кондиціонер LEBERG Pro ML/MU-09PRO 26 м²
LEBERG Pro ML/MU-09PRO 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:801/746 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Pro ML/MU-09PRO
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEBERG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEBERG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації LEBERG Pro ML/MU-09PRO
Ціни на LEBERG Pro ML/MU-09PRO |
---|---|---|---|---|
LEBERG Pro ML/MU-07PRO 20 м² | від 7 879 грн. | 2 пропозиції | ||
LEBERG Pro ML/MU-09PRO 26 м² | від 8 482 грн. | 1 пропозиція | ||
LEBERG Pro ML/MU-12PRO 35 м² | від 9 769 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →