Підгузки-трусики Libero Up and Go 5 / 48 pcs
Товар застарів 441 грн. Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 10 – 14; Упаковка (шт): 48; Стать: унісекс; Країна походження бренду: Швеція; |
Libero Up and Go 5 / 48 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Libero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Libero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Libero Up and Go 5 / 48 pcs
Ціни на Libero Up and Go 5 / 48 pcs |
---|---|---|---|---|
Libero Up and Go 5 / 38 pcs | від 516 грн. | 3 пропозиції | ||
Libero Up and Go 5 / 58 pcs | від 717 грн. | 3 пропозиції | ||
Libero Up and Go 5 / 116 pcs | від 1 495 грн. | 2 пропозиції |