Каструля Maestro Elite MR3507-24
Фото 7 |
Maestro Elite MR3507-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR3507-24
Усі ціни 15 →Каструля Maestro MR-3507-24 (6.1 л) | 875 грн. |
Кастрюля Maestro MR-3507-24 (5,6 л) | 861 грн. |
Maestro 3507-24-MR | 789 грн. |
Maestro MR-3507-24 | 1 204 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-3507-24 5,6 л 24 см | 1 320 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Maestro Elite MR3507-24
Ціни на Maestro Elite MR3507-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR3507-16 | від 484 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Elite MR3507-18 | від 598 грн. | 37 пропозицій | ||
Maestro Elite MR3507-20 | від 673 грн. | 30 пропозицій | ||
Maestro Elite MR3507-24 | від 789 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →