Кондиціонер Panasonic Deluxe CS/CU-E9RKDW 25 м²
Відео 15Фото 2 |
Енергоефективний і малошумний інверторний кондиціонер у форматі спліт-системи настінного монтажу. Є однією з молодших моделей лінійки Deluxe Inverter 2015-го року, продукти якої орієнтовані на побутове та офісного використання. Позиціонується як рішення верхній частині середньої цінової категорії. Оснащений довговічним інверторним спіральним компресором від Panasonic. Виробником гарантується висока енергоефективність класу А і чудова точність регулювання температури.
Кондиціонер Panasonic Deluxe CS/CU-E9RKDW розрахований на обслуговування приміщень площею до 25 м². Сучасна мікропроцесорна система управління з сенсорам Econavi стежить за кімнатою і у відсутності людей здатна автоматично переходити в економічний режим роботи, відновлюючи продуктивність у разі появи людини. Безшумний режим Quiet гарантує тиху роботу (до 21 дБ), що важливо для повноцінного нічного відпочинку. Передбачено автоматичне управління напрямними жалюзі та якісна система фільтрів з технологією Nanoe-G, уловлювальна 99% пилу і обезвреживающая хвороботворні мікроорганізми. Кондиціонер адаптований для ефективної роботи на обігрів в осінньо-весняних умовах помірного кліматичного поясу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic Deluxe CS/CU-E9RKDW 25 м²
Усі ціни 22 →Panasonic Panasonic DeLuxe CS/CU-E9RKD | 36 999 грн. |
Кондиционер Panasonic Deluxe CS/CU-E9RKD 0101010802-100419028 | 36 999 грн. |
Кондиціонер Panasonic Deluxe CS/CU-E9RKD | 36 999 грн. |
Panasonic CS/CU-Е9RKD | 36 999 грн. |
Panasonic CS/CU-Е9RKD | 36 999 грн. |
Модификації Panasonic Deluxe CS/CU-E9RKDW
Ціни на Panasonic Deluxe CS/CU-E9RKDW |
---|---|---|---|---|
Panasonic Deluxe CS/CU-E7RKDW 20 м² | від 25 481 грн. | 22 пропозиції | ||
Panasonic Deluxe CS/CU-E9RKDW 25 м² | від 26 981 грн. | 22 пропозиції | ||
Panasonic Deluxe CS/CU-E12RKDW 35 м² | від 30 579 грн. | 15 пропозицій | ||
Panasonic Deluxe CS/CU-E15RKDW 42 м² | від 44 499 грн. | 12 пропозицій | ||
Panasonic Deluxe CS/CU-E18RKDW 50 м² | від 47 991 грн. | 15 пропозицій | ||
Panasonic Deluxe CS/CU-E24RKDW 68 м² | від 62 499 грн. | 15 пропозицій | ||
Panasonic Deluxe CS/CU-E28RKDS 76 м² | від 81 499 грн. | 7 пропозицій |