Варильна поверхня Perfelli VH 6123 BL чорний
Фото 6 |
Perfelli VH 6123 BL чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli VH 6123 BL чорний
Усі ціни 23 →Perfelli Perfelli VH 6123 BL 3760120864155 | 7 199 грн. |
Варильна поверхня електрична Perfelli VH 6123 BL | 7 199 грн. |
Варочная поверхность электрическая Perfelli Vh 6123 Bl | 7 200 грн. |
Варильна поверхня електрична Perfelli Vh 6123 Bl | 7 200 грн. |
Варочная поверхность Perfelli VH 6123 BL | 6 839 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →