Насадка для зубної щітки Philips Sonicare DiamondClean HX6064 (HX6064/33)
Фото 6 |
Philips Sonicare DiamondClean HX6064 2 шт4 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Sonicare DiamondClean HX6064
Усі ціни 62 →Насадки для зубних щіток Philips HX6064/11 | 1 149 грн. |
Насадки для зубної щітки Philips Sonicare W2 Optimal White 4 шт. (HX6064/1 | 1 399 грн. |
PHILIPS W Optimal White HX6064/11 | 1 399 грн. |
PHILIPS HX6064/11 | 1 367 грн. |
Насадка Philips HX6064/11 4шт | 1 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості насадки для зубної щітки Philips HX6064:
- Комплектація насадок може змінюватися залежно від магазину
Модификації Philips Sonicare DiamondClean HX6064
Ціни на Philips Sonicare DiamondClean HX6064 |
---|---|---|---|---|
Philips Sonicare DiamondClean HX6062 | від 682 грн. | 57 пропозицій | ||
Philips Sonicare DiamondClean HX6064 | від 1 149 грн. | 62 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →