Літня шина Pirelli PZero 245/35 R20 91Y Porsche
Відео 36Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 245/35 R20 91Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 245/35 R20 91Y Porsche
Усі ціни 13 →Шина Pirelli PZero 245/35 R20 91Y N0 | 8 469 грн. |
Pirelli PZero 245/35 ZR20 91Y N0 | 9 061 грн. |
Pirelli PZero 245/35 R20 91Y N0 #REF! | 8 700 грн. |
Летние шины Pirelli PZero 245/35 ZR20 91Y N1 1000857778 | 9 541 грн. |
Pirelli P Zero 245/35 R20 91Y N0 56109 | 9 199 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
7 5 4 18 |
Гума відмінна, на сухому покритті передбачувана, малий гальмівний шлях, малошумна, м'яка. У дощ їхав 200, немає нарікань. Рекомендую. За такі гроші конкурентів гадаю немає Немає користуюся Pirelli PZero 235/45 R17 97Y менше місяця |
Захист диска, міцність, говорять довго стирається, боковини без тисячі написів. Галасливість, плаває по дорозі. Егор Александрович: користуюся Pirelli PZero 245/40 R18 93Y кілька місяців |
Відмінна гума, чіпка, міцна, тиха. По консистенції схожа суміш каучуку із середньої щільності гумою. Звідси, мені здається, і звички. Зважаючи на цей факт, для помірного клімату на літо ця гума підходить відмінно. Хороше зчеплення, мінімум пробуксувань, тихе. Недолік, можливо, трохи збільшена витрата палива (на користь безпеки та її корисних якостей) але це вказано виробником на лейбі, так що, так би мовити, вас попереджали користуюся Pirelli PZero 245/45 R18 100Y кілька місяців |
Показано 3 з 42 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Pirelli PZero 245/35 R20 91Y Porsche
Ціни на Pirelli PZero 245/35 R20 91Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 245/35 R20 91Y | від 9 147 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 91Y Porsche | від 8 469 грн. | 13 пропозицій | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 95W | від 10 566 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 95W Volvo | від 9 310 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 95Y | від 8 554 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 95Y Aston Martin | від 12 386 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 95Y Ferrari | від 12 616 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 95Y Peugeot/Citroen | від 12 836 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 95Y Run Flat | від 14 631 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Пишу відгук суто за своїм розміром (245/40/18)
1. Шумна, машина дісталася з китайським Triangle, по шумності взагалі різниці не помітив, напевно навіть Китай був тихіше, на Triangle до речі малюнок копія pilot sport 3.
2. Зараз +30 на вулиці вона в принципі м'яка, за відчуттями в +10 буде тверда.
3. Дивно, але на швидкості 140+ кермо починає грати на рівній дорозі, на коліях ще більше. Розмір звичайно має значення але на Бриджі такого не пам'ятаю що було.
4. У плані міцності, їжджу всіма вулицями Києва, поки без гриж, буває влітаю в гострі ями.
5. Вона РЕАЛЬНО шумна, особливо на великому асфальті, у мене зимова Toyo Garid g4 на такому ж розмірі і чутно свист на швидкості, але ніяк не гул і вібрації по машині.