Душовий піддон Radaway Doros D Compact SDRD1080 (SDRD1080-05)
Фото 3 |
Radaway Doros D Compact SDRD1080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Doros D Compact SDRD1080
Усі ціни 10 →Душовий піддон Radaway Doros D Compact 100x80 см (SDRD1080-05) SDRD1080-05 | 8 949 грн. |
Піддон під душову кабіну Radaway Doros D Compact 1000x800x115, білий (SDRD | 8 736 грн. |
Душевой поддон Radaway Doros D Compact 100x80 SDRD1080-05 | 8 859 грн. |
Душовий піддон RADAWAY Doros D Compact 100 SDRD1080-05 | 8 949 грн. |
Піддон Radaway Doros D Compact 100x80 + ніжки (SDRD1080-05) | 8 736 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Radaway Doros D Compact SDRD1080
Ціни на Radaway Doros D Compact SDRD1080 |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros D SDRD9080 | від 7 353 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Doros D Compact SDRD1080 | від 8 669 грн. | 10 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1090 | від 3 935 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1180 | від 8 243 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1190 | від 9 095 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1280 | від 6 971 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1290 | від 10 178 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1210 | від 11 494 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1390 | від 11 262 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →