Душовий піддон Radaway Doros D SDRD1090
Фото 3 |
Radaway Doros D SDRD1090 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Doros D SDRD1090
Усі ціни 13 →Душовий піддон Radaway Doros D 100x90 см (SDRD1090-01) SDRD1090-01 | 8 531 грн. |
Душовий піддон Radaway Doros D 1000x900x50 Білий (SDRD1090-01) SDRD1090-01 | 8 446 грн. |
Душевой поддон RADAWAY Doros D акриловый, прямоугольный плоский 1000x900 м | 8 509 грн. |
Doros D (SDRD1090-01) 100х90х5 5880-20 | 8 424 грн. |
Doros D (SDRD1090-01) 100х90х5 SDRD1090-01 | 8 424 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Radaway Doros D SDRD1090
Ціни на Radaway Doros D SDRD1090 |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros D SDRD9080 | від 7 353 грн. | 9 пропозицій | ||
Radaway Doros D Compact SDRD1080 | від 8 669 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1090 | від 3 935 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1180 | від 8 243 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1190 | від 9 095 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1280 | від 6 971 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1290 | від 10 178 грн. | 10 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1210 | від 11 494 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1390 | від 11 262 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →