ДБЖ RITAR RTP1200 Proxima-L 1200 ВА
RITAR RTP1200 Proxima-L 1200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTP1200 Proxima-L 1200 ВА
Усі ціни 27 →ИБП RITAR RTP1200 Proxima-L (5848) | 4 688 грн. |
ИБП RITAR RTP1200 Proxima-L | 4 600 грн. |
Ritar Ritar RTP1200 (720W) Proxima-L (RTP1200L) | 4 688 грн. |
Ritar RTP1200 (720W) Proxima-L (RTP1200L) | 4 377 грн. |
Ritar RTP1200 (720W) Proxima-L (RTP1200L) | 4 335 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RITAR RTP1200 Proxima-L
Ціни на RITAR RTP1200 Proxima-L |
---|---|---|---|---|
RITAR RTP1000 Proxima-L 1000 ВА | від 3 719 грн. | 20 пропозицій | ||
RITAR RTP1200 Proxima-L 1200 ВА | від 3 462 грн. | 27 пропозицій | ||
RITAR RTP1500 Proxima-L 1500 ВА | від 4 715 грн. | 21 пропозиція |