USB-флешка SanDisk Cruzer Glide 4 ГБ
Відео 8Фото 2 |
SanDisk Cruzer Glide 4Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості usb-флешки SanDisk Cruzer Glide 4Gb:
- Захист паролем
Модификації SanDisk Cruzer Glide
Ціни на SanDisk Cruzer Glide |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Glide 16 ГБ | від 369 грн. | 1 пропозиція | ||
SanDisk Cruzer Glide 32 ГБ | від 173 грн. | 32 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Glide 64 ГБ | від 240 грн. | 32 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Glide 128 ГБ | від 378 грн. | 37 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Glide 256 ГБ | від 764 грн. | 39 пропозицій |