Електрочайник Sencor SWK 2510WH білий
Фото 11 |
Sencor SWK 2510WH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SWK 2510WH білий
Усі ціни 16 →Sencor Sencor SWK 2510 WH | 649 грн. |
Электрочайник Sencor SWK 2510 WH (SWK2510WH) SWK2510WH | 720 грн. |
Електрочайник Sencor SWK 2510 WH (SWK2510WH) SWK2510WH | 586 грн. |
Sencor SWK 2510 WH 41005575 | 619 грн. |
Чайник Sencor SWK 2510 WH | 599 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →