Карта пам'яті Team Group GO microSD UHS-I U3 64 ГБ
Фото 5 |
Team Group GO microSDXC UHS-I U3 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group GO microSD UHS-I U3 64 ГБ
Усі ціни 14 →Team microSDXC 64GB Go Class 10 UHS-I U3 + SD-адаптер (TGUSDX64GU303) | 193 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDXC 64GB UHS-I/U3 Team Go R90/W45MB/s + SD-адаптер (TG | 165 грн. |
Team MicroSDXC 64GB UHS-I/U3 Go R90/W45MB/s + SD-адаптер (TGUSDX64GU303) T | 167 грн. |
Team 64 GB microSDXC UHS-I U3 GO + SD Adapter TGUSDX64GU303 | 289 грн. |
Карта памяти Team 64GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 + SD Adapter (TGUSDX64G | 187 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →