Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Optimum+ 20000 20 кВА
Відео 3Фото 2 |
Ukrtehnologija Optimum+ 20000 20 кВА
Тип:симісторний
Потужність:20 кВА
Вхідна напруга:60-262 В
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Ukrtehnologija Optimum+ 20000 20 кВА
Усі ціни 11 →Стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 20000 | 33 858 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология OPTIMUM 20000 | 34 200 грн. |
Стабілізатор напруги Укртехнология НСН - 20000 OPTIMUM 107927-21 | 34 200 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология OPTIMUM 20000 | 34 200 грн. |
Стабилизатор Укртехнология OPTIMUM+ 20000 00-00007046 | 34 200 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Optimum 20000:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації – 12
- Номінальні вхідні напруги – 120-250 В
- Модель OPTIMUM+ 20000 — діапазон вхідної напруги – 60-262 В, номінальні вхідні напруги – 120-250 В
- Модель OPTIMUM+ 20000 LV — діапазон вхідної напруги – 60-227 В, номінальні вхідні напруги – 97-225 В
- Модель OPTIMUM+ 20000 HV — діапазон вхідної напруги – 60-299 В, номінальні вхідні напруги – 165-295 В
Модификації Ukrtehnologija Optimum+ 20000
Ціни на Ukrtehnologija Optimum+ 20000 |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Optimum+ 5000 5 кВА | від 13 890 грн. | 11 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 7500 7.5 кВА | від 15 850 грн. | 14 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 9000 9 кВА | від 16 550 грн. | 13 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 12000 12 кВА | від 19 678 грн. | 15 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 15000 15 кВА | від 31 977 грн. | 12 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 20000 20 кВА | від 33 858 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →