Протеїн Vansiton Ultra Pro 3.5 кг
Товар застарів 1 541 грн. концентрат; Вид: сироватковий; Форма випуску: порошок; Упаковка: пакет; Вага: 3500; Кількість порцій (шт): 140; Порція (г): 25; Кількість білка в порції: 20; Калорійність порції (ккал): 100; Країна походження бренду: Україна; |
Vansiton Ultra Pro 3.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vansiton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vansiton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vansiton Ultra Pro
Ціни на Vansiton Ultra Pro |
---|---|---|---|---|
Vansiton Ultra Pro 0.5 кг | від 546 грн. | 2 пропозиції | ||
Vansiton Ultra Pro 0.9 кг | від 987 грн. | 2 пропозиції | ||
Vansiton Ultra Pro 1.3 кг | від 1 422 грн. | 5 пропозицій | ||
Vansiton Ultra Pro 3.2 кг | від 3 029 грн. | 2 пропозиції |