Мотошина Dunlop F24 100/90 -19 57S
Товар застарів 2 259 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 100; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 19; Індекс швидкості: S; |
Dunlop F24 100/90 -19 57S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dunlop F24 100/90 -19 57S
Ціни на Dunlop F24 100/90 -19 57S |
---|---|---|---|---|
Dunlop F24 100/90 -19 57H | від 7 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop F24 100/90 R19 57H | від 6 261 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop F24 110/80 R19 59S | від 7 075 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop F24 110/90 R19 62H | від 10 597 грн. | 2 пропозиції |