Проєкційний екран Grandview Cyber Manual 234x175
Товар застарів 8 320 грн. Тип: розгортається; Механізм розгортання: ручне; Діагональ: 120; Співвідношення сторін: 4:3; Ширина полотна: 234; Висота полотна: 175; |
Grandview Cyber Manual 234x175 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grandview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grandview.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Grandview Cyber Manual 234x175
Ціни на Grandview Cyber Manual 234x175 |
---|---|---|---|---|
Grandview Cyber Manual 146x110 | від 4 202 грн. | 10 пропозицій | ||
Grandview Cyber Manual 171x128 | від 4 742 грн. | 10 пропозицій | ||
Grandview Cyber Manual 203x152 | від 5 664 грн. | 10 пропозицій |