Підгузки Helen Harper Soft and Dry 3 / 54 pcs
Helen Harper Soft and Dry 3 / 54 pcs 54 шт56 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Helen Harper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Helen Harper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Helen Harper Soft and Dry 3 / 54 pcs
Усі ціни 10 →Підгузки Helen Harper Soft&Dry Midi 6-10 кг 54 шт (5411416060116) 54114160 | 319 грн. |
Helen Harper Підгузки Helen Harper Soft&Dry Midi 6-10 кг 54 шт (5411416060 | 319 грн. |
Підгузки Helen Harper Soft&Dry New Midi (3) 6-10 кг 54 шт (5411416060116) | 339 грн. |
Підгузки Helen Harper Soft&Dry New Midi Розмір 3 (6-10 кг) 54 шт (2316772) | 414 грн. |
Helen Harper Підгузки Helen Harper Soft&Dry New Midi Розмір 3 (6-10 кг) 54 | 414 грн. |
ще 5 пропозицій
0 0 0 10 |
Мені радили вже давно ці памперси та недавно наважилась спробувати їх. Перше враження було позитивне. А після використання всієї пачки вже точно вирішила перейти на них. Я навіть не знайшла до чого прикопатися, та ще за таку приємну ціну) майже все не має Ірина: користуюся Helen Harper Soft and Dry 3 / 14 pcs менше місяця |
Я довольна этими подгузниками, не пожалела что, попробовала их. Отлично справляются со своей задачей не к чему прикопатся. Буду пользоваться ими и дальше. приятные на ощупь, хорошо держат влагу нет Света: користуюся Helen Harper Soft and Dry 3 / 14 pcs кілька місяців |
Купила их совсем недавно и мы уже к ним привыкли, полностью нас устраивают, не дорогие и по качеству хорошие. гипоаллергенные, не протекают нет Анастасия: користуюся Helen Harper Soft and Dry 3 / 14 pcs кілька місяців |
Показано 3 з 10 відгуків
ще 7 відгуків
Модификації Helen Harper Soft and Dry 3 / 54 pcs
Ціни на Helen Harper Soft and Dry 3 / 54 pcs |
---|---|---|---|---|
Helen Harper Soft and Dry 3 / 54 pcs | від 319 грн. | 10 пропозицій | ||
Helen Harper Soft and Dry 3 / 56 pcs | від 320 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →