Підгузки-трусики Pampers Pants 5 / 144 pcs
Відео 27 | Товар застарів Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 12 – 17; Упаковка (шт): 144; Стать: унісекс; Країна походження бренду: США; |
Pampers Pants 5 / 144 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pampers Pants 5 / 144 pcs
Ціни на Pampers Pants 5 / 144 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Pants 5 / 28 pcs | від 310 грн. | 2 пропозиції | ||
Pampers Pants 5 / 42 pcs | від 565 грн. | 14 пропозицій | ||
Pampers Pants 5 / 48 pcs | від 656 грн. | 17 пропозицій | ||
Pampers Pants 5 / 56 pcs | від 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Pants 5 / 66 pcs | від 885 грн. | 18 пропозицій | ||
Pampers Pants 5 / 96 pcs | від 1 323 грн. | 14 пропозицій | ||
Pampers Pants 5 / 152 pcs | від 1 929 грн. | 5 пропозицій |