Підгузки-трусики Pampers Pants 6 / 120 pcs
Очікується у продажу Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 15+; Упаковка (шт): 120; Стать: унісекс; Країна походження бренду: США; |
Pampers Pants 6 / 120 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pampers Pants 6 / 120 pcs
Ціни на Pampers Pants 6 / 120 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Pants 6 / 19 pcs | від 385 грн. | 3 пропозиції | ||
Pampers Pants 6 / 25 pcs | від 310 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Pants 6 / 36 pcs | від 520 грн. | 13 пропозицій | ||
Pampers Pants 6 / 44 pcs | від 648 грн. | 6 пропозицій | ||
Pampers Pants 6 / 60 pcs | від 895 грн. | 15 пропозицій | ||
Pampers Pants 6 / 84 pcs | від 1 323 грн. | 16 пропозицій | ||
Pampers Pants 6 / 132 pcs | від 1 599 грн. | 11 пропозицій |