Світлофільтр Rodenstock HR Digital MC ND 0.3/2x 67 мм
Rodenstock HR Digital MC ND 0.3/2x 67mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rodenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rodenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Rodenstock HR Digital MC ND 0.3/2x
Ціни на Rodenstock HR Digital MC ND 0.3/2x |
---|---|---|---|---|
Rodenstock HR Digital MC ND 0.3/2x 52 мм | від 1 476 грн. | 1 пропозиція | ||
Rodenstock HR Digital MC ND 0.3/2x 58 мм | від 1 764 грн. | 1 пропозиція | ||
Rodenstock HR Digital MC ND 0.3/2x 62 мм | від 1 980 грн. | 1 пропозиція |