Велошина Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 26x1 5/8
Відео 2Фото 8 | Товар застарів Призначення: міські / туристичні; Діаметр ("): 26; Ширина: 1 5/8"; Стандарт ETRTO: 42-590; Навантаження (кг): 95; |
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 26x1 5/8 |
|
Можливість установки також і на електровелосипеди, добре підходить для високих швидкостей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 26x1 5/8
Ціни на Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 26x1 5/8 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 24x1.75 | від 1 405 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 26x2.0 | від 2 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 27.5x1.5 | від 1 405 грн. | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Performance 28x1.0 | від 1 920 грн. | 1 пропозиція |