Мотошина Shinko 705 150/70 -17 69Q
Відео 24 | Товар застарів 2 124 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 150; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: Q; |
Shinko 705 150/70 -17 69Q 2.75 B 21 " 2.75 R 21 " 45 P 45 P 4.1 B 18 " 90/90 B 21 " 59 P 54 H 90/90 R 21 " 54 H 110/80 B 19 " 110/80 R 19 " 59 Q 59 H 120/70 B 19 " 60 H 120/70 R 17 " 120/70 R 19 " 58 H 60 H 120/80 B 18 " 62 H 120/90 B 17 " 120/90 R 17 " 64 H 64 H 130/80 B 17 " 65 H 130/80 R 17 " 65 H 130/90 B 17 " 68 H 130/90 R 17 " 68 H 140/80 B 17 " 69 H 140/80 R 17 " 69 H 150/70 B 17 " 69 Q 150/70 R 17 " 69 H 150/70 R 18 " 150/70 R 18 " 70 H 70 V 170/60 R 17 " 72 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shinko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shinko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Shinko 705 150/70 -17 69Q
Ціни на Shinko 705 150/70 -17 69Q |
---|---|---|---|---|
Shinko 705 2.75 R21 45P | від 5 634 грн. | 2 пропозиції | ||
Shinko 705 90/90 -21 54H | від 4 135 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 705 90/90 R21 54H | від 4 057 грн. | 3 пропозиції | ||
Shinko 705 110/80 R19 59H | від 4 081 грн. | 5 пропозицій | ||
Shinko 705 120/70 R19 60H | від 4 834 грн. | 3 пропозиції | ||
Shinko 705 120/90 R17 64H | від 4 438 грн. | 1 пропозиція | ||
Shinko 705 130/80 -17 65H | від 4 590 грн. | 2 пропозиції | ||
Shinko 705 130/80 R17 65H | від 4 921 грн. | 4 пропозиції | ||
Shinko 705 150/70 R18 70V | від 5 317 грн. | 2 пропозиції | ||
Shinko 705 170/60 R17 72H | від 5 537 грн. | 4 пропозиції |
Схожі