Мотошина Shinko SR 734 150/80 -15 70S
Товар застарів 2 196 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 150; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 15; Індекс швидкості: S; |
Shinko SR 734 150/80 -15 70S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shinko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shinko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Shinko SR 734 150/80 -15 70S
Ціни на Shinko SR 734 150/80 -15 70S |
---|---|---|---|---|
Shinko SR 734 130/90 R15 66P | від 5 410 грн. | 2 пропозиції | ||
Shinko SR 734 150/80 R15 70S | від 4 767 грн. | 2 пропозиції | ||
Shinko SR 734 170/80 R15 77H | від 5 209 грн. | 2 пропозиції |
Схожі