Креатин моногидрат Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate 400 г
Фото 4 | Товар застарів 347 грн. Вид: креатин; Форма випуску: порошок; Упаковка: банка; Вага (г): 400; Кількість порцій (шт): 80; Порція (г): 5; Денна норма (г/день): 5; Країна походження бренду: США; |
Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ultimate Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ultimate Nutrition.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate
Ціни на Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate |
---|---|---|---|---|
Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate 120 г | від 367 грн. | 4 пропозиції | ||
Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate 300 г | від 682 грн. | 2 пропозиції | ||
Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate 1000 г | від 1 702 грн. | 1 пропозиція |