USB-флешка Verico Ares 8 ГБ
Відео 1Фото 5 |
Verico Ares 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verico.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості usb-флешки Verico Ares 8Gb:
- Ударостійкий і вологозахищений корпус
Модификації Verico Ares
Ціни на Verico Ares |
---|---|---|---|---|
Verico Ares 16 ГБ | від 157 грн. | 8 пропозицій | ||
Verico Ares 32 ГБ | від 149 грн. | 9 пропозицій | ||
Verico Ares 64 ГБ | від 155 грн. | 7 пропозицій |