Батут ZIPRO Jump Pro 16ft Outside
Фото 40 | Товар застарів 28 431 грн. Тип: каркасний; Форма: круглий; Сітка: зовнішня; Макс. навантаження (кг): 150; Розмір в упаковці (см): 496x496x270; Комплектація: захисна сітка; драбина; |
ZIPRO Jump Pro 16ft Outside |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZIPRO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZIPRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ZIPRO Jump Pro 16ft Outside
Ціни на ZIPRO Jump Pro 16ft Outside |
---|---|---|---|---|
ZIPRO Jump Pro 6ft Outside | від 5 679 грн. | 3 пропозиції | ||
ZIPRO Jump Pro 8ft Outside | від 6 999 грн. | 2 пропозиції | ||
ZIPRO Jump Pro 10ft Outside | від 9 499 грн. | 3 пропозиції | ||
ZIPRO Jump Pro 12ft Outside | від 10 999 грн. | 2 пропозиції |