Туристический коврик 2E Base XT (2E-TACFMXT-GN)
2E Base XT |
Цвет | | Тип | коврик (каремат) | Количество мест | 1 | R-Value (теплопроводность) | 2.2 | Вес | 0.4 кг | Материал верха | полиэтилен | Материал низа | полиэтилен | Наполнитель | пенополиэтилен | Покрытие алюминиевой пленкой | | Размеры (ДхШхТ) | 186x56x2 см | Складывание | гармошка | Размеры (в сложенном виде) | 56x14x13 см | Официальный сайт | 2e.ua | Дата добавления на E-Katalog | январь 2024 | Маркировка производителя | 2E-TACFMXT-GN
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
|
| Килимок складаний 2E Base XT, пінний, з тепловідбивним покриттям, зелений Килимок 2E Base XT - складаний килимок, який стане надійним товаришем в будь-яких умовах. Основні переваги: Високий рівен... ещеь термоізоляції: Завдяки показнику R-Value 2.2, цей килимок готовий до будь-яких сезонів та забезпечить відмінну теплоізоляцію. Легкий та компактний: Зручний для перенесення завдяки невеликій вазі лише 400 грамів та компактним розмірам пакування. Двошарова конструкція: Складається з двох шарів - спіненого поліетилену IXPE та алюмінієвого покриття - для оптимальної комфортності та терморегуляції. Колір: зелений. Розмір (у розкладеному виді): 186 x 56 x 2.2 см, що забезпечує достатню площу для комфортного відпочинку. Розмір в складеному вигляді: 56 x 14 x 13 см, що робить його ідеальним для зберігання та перенесення у будь-яких похідних умовах. Цей килимок - ідеальний вибір для тих, хто цінує зручність, легкість та високу якість у своїх пригодах на природі. Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 699 грн. | | |
|
| Туристичний килимок 2E Tactical Base XT Olive (2E-TACFMXT-GN) 2E-TACFMXT-GВид - туристичні, Матеріал - спінений поліетилен, алюміній, вага - 0.4 кг Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 699 грн. | | |
|
| 2E Tactical Base XT Olive (2E-TACFMXT-GN) 2e-tacfmxt-gnВид - туристичні, Матеріал - спінений поліетилен, алюміній, вага - 0.4 кг Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Пожаловаться | | 699 грн. | | |
|
| 2E Base XT Green (2E-TACFMXT-GN) BaseXTGreen(2E-TACFMXT-GN)Колір виробника/Зелений|Бренд/2E|Вага/0,4 кг|Розміри (ВхШхГ)/186 х 56 см|Тип/Звичайний|Матеріал/Піна XPE COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 699 грн. | | |
|
| 2E Туристичний килимок 2E Tactical Base XT Olive (2E-TACFMXT-GN) 2E-TACFMX+ 31 грн бонус, Вид - туристичні, Матеріал - спінений поліетилен, алюміній, вага - 0.4 кг Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 699 грн. | | |
Динамика цен на 2E Base XT
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная