Наушники
A4Tech Bloody MC750
Видео 2Фото 11 |
A4Tech Bloody MC750 |
|
Активное шумоподавление, подсветка, звук 7.1.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели A4Tech.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить A4Tech Bloody MC750
Все цены 89 →A4Tech Bloody MC750 Grey MC750 BLOODY (GREY) | 1 999 грн. |
Навушники A4tech MC750 Bloody Grey | 1 799 грн. |
Ігрові навушники Bloody MC750 Black | 1 979 грн. |
Гарнитура A4Tech MC750 Bloody Black MC750 Bloody (Black) | 1 847 грн. |
Гарнітура A4Tech MC750 Bloody Black MC750 Bloody (Black) | 1 999 грн. |
eще 20 предложений
- ергономіка, зручність - мікрофон не якісний, жахливий
- звук дуже посередній, музику в них не послухаєш - шумогасіння чисто для маркетингу, не працює, давить на вуха і мізки - відсутність ПЗ, навушники підключаються по USB тому програма обов’язково мала бути! - товстуватий не гнучкий провід - ціна, з цими усіма мінусами виходить дуже завищена. Валентин К.: пользуюсь A4Tech Bloody MC750 менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →
Серед вагомого плюсу я хочу відмітити це ергономіку і зручність посадки. Амбушюри дуже м’які. Навушники повнорозмірні тому вухо повністю охоплюють, не давлять. Я також працюю в окулярах, гарнітура поверх дужок і в цьому випадку теж ніякого дискомфорту. Хоча навушники досить важкі (теж порівнюючи з моїми минулими), але сидять комфортно, дужка не давить за рахунок плаваючих лапок які гарно притискають. З часом бачу, що амбушюри будуть затиратись від постійного контакту зі шкірою, сподіваюсь можна буде знайти їм заміну.
Мікрофон — жахливий, мене чують погано, приглушено, навіть чутливість викручена на максимум. Звук захоплює з запізненням, букви з’їдаються. Тому я його відключив і користуюсь окремим, простим за 100 грн який набагато краще справляється.
Звук на трієчку, басів малувато, забагато середніх частот і відсутність якоїсь чіткості і прозорості. Всьому виною 2 причини: підключення навушників через USB і відсутність ПЗ в якому можна було б тонко корегувати параметри. Можливо зовнішня аудіокарта щось змінить.
Три режими роботи: мультимедіа, кроки, звук 7.1. Мультимедіа і звук 7.1 відрізняються тим що в другому чуть більше басів і чуть гучніше звук. Кроки — чіткі середні частоти для відстеження кроків противника в шутерах.
Режим шумогасіння - це насмішка, давить на вуха і звук абсолютно не змінюється.
Купувати не раджу є кращі варіанти на ринку точно!