Флип-чехол ArmorStandart OneFold Case for Galaxy A24
ArmorStandart OneFold Case for Galaxy A24 |
Цвет | | Тип | чехол с флипом | Совместимость | Galaxy A24 | Материал | кожа | Карман для кредиток | | Встроенная подставка | | Задняя крышка | матовая | Дата добавления на E-Katalog | ноябрь 2023 | Маркировка производителя | ARM70446
ARM70447
ARM70448
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| Аксесуар для смартфона ArmorStandard OneFold Case Lavender для Samsung A24Сумісність: Samsung A245 Galaxy A24 4G / Тип: чехол-книжка / Матеріал: искусcтвенная кожа / Колір: лавандовый / Плівка в комплекті: нет Stylus.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
|
| Аксессуар для смартфона ArmorStandart OneFold Case Lavender for Samsung A2Совместимость: Samsung A245 Galaxy A24 4G / Тип: чехол-книжка / Материал: искусcтвенная кожа / Цвет: лавандовый / Пленка в ко... ещемплекте: нет ЦифраС нами 7 лет (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
|
| Чехол для мобильного телефона Armorstandart OneFold Case Samsung A24 4G (AЧехол для мобильного телефона Armorstandart OneFold Case Samsung A24 4G (A245) Black (ARM70446) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 287 грн. | | |
|
| Чохол-книжка Armorstandart OneFold для Samsung Galaxy A24 4G SM-A245 BlackЧохол-книжка ArmorStandart OneFold Case - це ідеальний захист для вашого смартфона, який поєднує в собі стиль і надійність. Ц... ещеей чохол розроблений з урахуванням усіх потреб користувачів. Надійний захист Однією з важливих особливостей цього чохла є його матова поверхня, яка не тільки надає смартфону стильний вигляд, але й запобігає ковзанню в руках. Також внутрішня поверхня чохла має силіконовову основу, що забезпечує захист від подряпин і інших механічних пошкоджень. Доступ до всіх роз’ємів та кнопок Чохол має зручний доступ до всіх роз’ємів і функціональних клавіш вашого смартфона. Всі порти на пристрої захищені та мають зручний доступ, що дозволяє використовувати ваш гаджет без перешкод. Трансформації в кілька положень У чохла є його можливість трансформації в кілька положень, що забезпечує комфортне переглядання різних видів контенту. Ви зможете насолоджуватися фільмами, серіалами чи грою завдяки цій функціональності. Крім цього, чохол ArmorStandart OneFold Case оснащений вбудованими магнітами, що дозволяє легко відкривати та закривати чохол. Це надає додатковий комфорт та швидкий доступ до вашого смартфона без зайвих зусиль. Відділення для картки Чохол має спеціальне відділення для зберігання картки, це дозволяє мати під рукою не лише ваш смартфон, а й основні платіжний засіб. Особливості: Силіконова внутрішня панель для додаткового захисту Легкий доступ до всіх портів, камер, динаміків та функціональних клавіш Вбудовані магніти для зручного відкривання/закривання чохла Матова нековзка поверхня для зручного тримання в руках Трансформування чохла для перегляду контенту Відділення для карток Click.uaС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
|
| Чохол до мобільного телефона Armorstandart OneFold Case Samsung A24 4G (A2сумісність з моделями - Samsung Galaxy A24, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - штучна шкіра... еще, Колір - чорний Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart OneFold Case for Galaxy A24
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная