Персональный компьютер Artline Gaming X59 X59v40Win
Фото 19 | от 79 492 до 85 047 грн. Сравнить цены 20 →2024 годGaming (игровые)игровой14 ядердискретнаяSSDWi-FiBluetoothзвук 7.1поддержка VRHDMI 2 штWindows 11 Проц:Core i5, 13500, 2.5 ГГц ОЗУ:32 ГБ Видео:GeForce RTX 4070 SUPER, 12 ГБ Накопитель:2000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модификации Artline Gaming X59 24
Характеристики
Artline Gaming X59 X59v40Win |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Artline Gaming X59 X59v40Win
Цвет:
Сортировать
Комп'ютер ARTLINE Gaming X59 Windows 11 Home (X59v40Win) X59v40Win | 81 027 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X59WHITE Windows 11 Home (X59WHITEv40Win) | 80 829 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X59WHITE Windows 11 Home (X59WH | 80 249 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X59WHITE Windows 11 Home (X59WH | 79 492 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X59 Windows 11 Home (X59v40Win) X59v40Win | 81 027 грн. |
еще предложения 15 → |
Закрыть
За ті самі грощі краще всеж таки зібрати потужніший та більш якісніший пк власноруч. Половину запчастин довелося замінити через пів року. Ну... він працює Дуже дешевий корпус, чатина стійок для материньської плати були криві, що призвело до викривлення плати.
Відсутність стандарнтної комплектації, яка повинна бути в комлекті із запчастинами Відсутність гарантії на окремі запчастини, лише на комп'ютер в цілому Ярослав Малёванный: пользуюсь Artline Gaming X59 более года |
Добавить отзыв
Рекомендуем