Батут Atleto KRB07
Фото 11 |
Atleto KRB07 |
|
Диаметр холста для прыжков: 95 см.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Atleto KRB07
Все цены 10 →Батут манеж дитячий з сіткою Atleto 120x120 см червоний KRB07 21000161 | 2 280 грн. |
Батут манеж дитячий з сіткою Atleto 120x120 см червоний KRB07 21000161 | 1 982 грн. |
Atleto Батут Atleto 120 x 120 см, червоний, 21000161 21000161 | 2 101 грн. |
Батут манеж Atleto 120х120см, червоний (захисна сітка), (KRB07) 21000161 | 2 101 грн. |
Батут манеж дитячий з сіткою Atleto 120x120 см синій KRB07 | 1 973 грн. |
eще 5 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →