Автотрек Bburago GoGears Extreme Supersonic Launch
Bburago GoGears Extreme Supersonic Launch |
Тип | автотрек | Возраст | от 3-х лет | Масштаб | 1:55 | Форма трассы | трюковая | Кол-во машинок | 1 шт | Запуск машинок | инерционный | Длина трассы | 250 см | Кол-во полос | 1 шт | Материал | пластик | Размер собранной модели | 182x24x30 см | Дата добавления на E-Katalog | июль 2023 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bburago 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bburago.
|
| Трек Bburago GoGears Extreme Надзвуковий запуск (18-30533) 18-30533Трек Bburago GoGears Extreme Надзвуковий запуск — це трек, що має 1 доріжку, 4 петлі та спеціальну мішень, в яку потрібно п... ещеоцілити машинкою.
- В комплекті машинка, оснащена інерційним механізмом серії GoGears, вона розганяється до швидкості 322 км/год та з легкістю долає всі перешкоди.
- Загальна довжина треку - 25 метрів!
- Трек складається зі стартової доріжки та 4 петель, і закінчується стрибком в Будинок ІграшокС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | 708 грн. | | |
|
| Автотрек Bburago GoGears Extreme Надзвуковий запуск 3 в 1 (18-30533) 18-30для хлопчиків, Від 3 років Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | 875 грн. | | |
|
| Bburago Автотрек Bburago GoGears Extreme Надзвуковий запуск 3 в 1 (18-3053+ 92 грн бонус, для хлопчиків, Від 3 років Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | 875 грн. | | |
|
| Ігровий набір Bburago Надзвуковий запуск 3 в 1 (18-30533) 18-30533Від 3 років
Ігровий набір серії GoGears Extreme «Надзвуковий запуск 3 в 1» - це трек, що має 1 доріжку, 4 петлі та... ещеспеціальну мішень, в яку потрібно поцілити машинкою.
- Загальна довжина треку - 25 метрів!
- Трек складається зі стартової доріжки та 4 Happyland.uaС нами 2 года (Харьков) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 875 грн. | | |
|
| Bburago GoGears Extreme «Надзвуковий запуск 3 в 1» (1 доріжка, 4 петлі, 1 Колір/Різнокольоровий|Комплектація/1 машинка, Автотрек|Тип/Автотрек|Масштаб/Нет|Батарейки в комплекті/Ні|Товар в асортименті/... ещеНі|Батарейки/Ні|Марка автомобіля/Нет|Особливості/З машинкою|Габарити (ВхШхГ)/30 х 182 х 24 см|Вікова група/Від 3 років|Бренд/Bburago|Матеріал/Пластик, Метал|Вага в упаковці, кг/1 кг|Вид упаковки/Коробка|Джерело живлення/Ні|Для кого/Для хлопчика|Габарити упаковки (ВхШхГ)/5 х 51 х 28 см COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 709 грн. | | |
Динамика цен на Bburago GoGears Extreme Supersonic Launch
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная