Стул Bonro B-074
Фото 7 |
Bonro B-074 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bonro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bonro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bonro B-074
Все цены 7 →Bonro Барний стілець зі спинкою Bonro B-074 велюр сіре з чорною основою, 4 | 1 868 грн. |
Барний стілець зі спинкою Bonro B-074, білий/чорна основа (42400407) 42400 | 1 436 грн. |
Барний стілець зі спинкою Bonro B-074 білий з чорною основою | 1 395 грн. |
Bonro Барний стілець зі спинкою Bonro B-074 велюр чорний з чорною основою, | 1 608 грн. |
Барний стілець зі спинкою Bonro B-074, велюр чорний/чорна основа (42400303 | 1 608 грн. |
Барний стілець зі спинкою Bonro B-074, велюр сірий/чорна основа (42400302) | 1 945 грн. |
Барний стілець зі спинкою Bonro B-074 велюр чорне з чорною основою | 1 871 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →