Кулер для воды Clover LB-LWB 0.5-5X88
Clover LB-LWB 0.5-5X88 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Clover 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Clover.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Clover LB-LWB 0.5-5X88
Кулер для води Clover LB-LWB 0,5-5X88 | 3 490 грн. |
Кулер для води на підлогу Rauder 1,5-5x88 (з шафкою) | 6 195 грн. |
Кулер для води підлоговий Clover 0,5-5x88 (з охолодженням, з шафкою) | 4 418 грн. |
Кулер для води підлоговий Clover 5x88 (без охолодження) | 3 269 грн. |
Кулер для води Clover LB-LWB 0.5-5X88 з шафкою нагрівання/охолодження (C00 | 4 418 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →