Стул Concepto Lucky
Фото 12 |
Concepto Lucky |
|
Возможность штабелирования в стопку.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Concepto 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Concepto.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Concepto Lucky
Все цены 9 →Стілець для кухні, кафе, бару, ресторану Lucky поліпропілен червоний кармі | 2 021 грн. |
Стілець для кухні, кафе, бару, ресторану Lucky поліпропілен темно-бірюзови | 2 021 грн. |
Стілець для кухні, кафе, бару, ресторану Lucky поліпропілен жовтий каррі C | 2 021 грн. |
Стілець для кухні, кафе, бару, ресторану Lucky поліпропілен білий Concepto | 2 021 грн. |
Стілець для кухні, кафе, бару, ресторану Lucky поліпропілен чорний Concept | 2 021 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →