Портативная колонка Edifier MP-100 Plus
Видео 8Фото 8 |
Edifier MP-100 Plus |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edifier 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edifier.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edifier MP-100 Plus
Все цены 8 →Портативная колонка Edifier MP100 Plus Lake GreenПортативная колонка Edifier MP100 Plus Lake GreenПортативна Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 1 256 грн. |
Портативная колонка Edifier MP100 Plus Forest GreenПортативная колонка Edifier MP100 Plus Forest GreenПортативна Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 1 352 грн. |
Портативна колонка Edifier MP100 Plus Forest GreenПортативна колонка Edifier MP100 Plus Forest Green
Портативна колонка Edifier MP100 Plus може супроводжувати вас практично... ещескрізь. Вона надзвичайно легка, проте міцна та водонепроникна за стандартом IPX7. Час роботи від одного заряду становить близько 9 годин, а вихідна потужність досягає 5 Вт. Крім того, Bluetooth 5.3 забезпечує швидке та стабільне з'єднання. Колонка вражає не лише чудовою якістю звуку, але й стильним, сучасним дизайном.
Легка, портативна та міцна
Колонка MP100 Plus досить легка і компактна, щоб завжди носити її з собою. Вона важить не більше смартфона і дуже маленька - легко поміщається в руці. Вона також оснащена спеціальною ручкою, за допомогою якої ви можете прикріпити її до рюкзака або сумочки.
Ця унікальна колонка буде служити вам практично в будь-яких умовах. Вона захищена від води за стандартом IPX7, тому на неї не потраплять бризки. Вона також оснащена спеціальною тканинною сіткою, яка захищає її від пилу та бруду. Він також надзвичайно міцний і стійкий до падінь. Візьміть її на гру в пляжний волейбол або в поїздку за місто і нехай ваші улюблені мелодії вбивають час.
Приголомшливий звук
Насолоджуйтесь високоякісним звуком. MP100 Plus вирізняється вихідною потужністю до 5 Вт і оснащена 43-міліметровим динаміком з високою чутливістю. Завдяки цьому він може забезпечити чистий звук, багатство деталей та ідеальну гармонію. Вона ідеальна не тільки вдома, але і, наприклад, на вечірці в саду, на пляжі, на пікніку або в поїздці.
Bluetooth 5.3 і тривалий час роботи
Проблеми зі з'єднанням залишилися в минулому. Edifier MP100 Plus підтримує найсучасніше з'єднання Bluetooth 5.3, яке забезпечує неймовірно швидку і стабільну бездротову передачу даних. Це також Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 1 356 грн. |
Портативна колонка Edifier MP100 Plus Lake GreenПортативна колонка Edifier MP100 Plus Lake Green
Портативна колонка Edifier MP100 Plus може супроводжувати вас практично с... ещекрізь. Вона надзвичайно легка, проте міцна та водонепроникна за стандартом IPX7. Вона працює близько 9 годин на одному заряді, а її вихідна потужність досягає 5 Вт. Крім того, Bluetooth 5.3 забезпечує швидке та стабільне з'єднання. Колонка вражає не лише чудовою якістю звуку, але й стильним, сучасним дизайном.
Легка, портативна та міцна
Приголомшливий звук
Bluetooth 5.3 і тривалий час роботи
Проблеми зі з'єднанням залишилися в минулому. Edifier MP100 Plus підтримує найсучасніше з'єднання Bluetooth 5.3, яке забезпечує неймовірно швидку і стабільну бездротову передачу даних. Це також гарантує Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 1 260 грн. |
Портативная колонка Edifier MP100 Plus BlackХарактеристики продуктаОсновны Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 1 954 грн. |
eще 3 предложения
Видеообзоры
EDIFIER MP 100 Plus Portable Bluetooth Speaker on tvcmall.com
6 апреля 2023409 просмотров
JBL GO 3 vs EDIFIER MP100 Plus
19 мая 202312 431 просмотр
Edifier MP100 Plus
2 июня 20232 010 просмотров
Edifier MP100 plus - Unboxing
31 октября 2022575 просмотров
EDIFIER MP100 PLUS (5W/IPX7/BLUETOOTH.5.3)
1 августа 2023843 просмотра
Edifier MP100 Plus , Speaker Tahan Lasak dan Kalis Air
23 октября 20221 726 просмотров
Edifier MP100 Plus ポータブル スピーカー ワイヤレス発売開始!新発売限定割引20%OFFセール開催【EDIFIER】
25 июня 20235 029 просмотров
Tiny but Mighty! A Worthy Successor! Edifier MP100 Plus Review!
18 октября 20229 805 просмотров
РекомендуемСравнить в таблице →
от 1 860 грн.
Bluetooth v 5.1, 1.0 (моно), 5 Вт, 100 – 20000 Гц, аккумулятор 500 мАч, время работы 10 ч, зарядка через USB C, водонепроницаемая, 86x135x46 мм, 239 г
от 1 537 грн.
Bluetooth v 5.0, 1.0 (моно), 4 Вт, 20 – 20000 Гц, микрофон, TWS, аккумулятор 1800 мАч, время работы 8 ч, зарядка через USB C, 47x98x98 мм, 250 г
от 1 197 грн.
Bluetooth v 5.1, 1.0 (моно), 4.2 Вт, 110 – 20000 Гц, время работы 5 ч, зарядка через USB C, водонепроницаемая, 88x75x41 мм, 209 г
от 1 356 грн.
Bluetooth v 5.0, 1.0 (моно), 4 Вт, 100 – 20000 Гц, аккумулятор 500 мАч, время работы 5 ч, зарядка через microUSB, 60x48x32 мм, 85 г
от 1 256 грн.
Bluetooth v 5.0, Aux 3.5 мм, USB, картридер, 2.0 (стерео), 20 Вт, 20 – 20000 Гц, микрофон, TWS, аккумулятор 2200 мАч, время работы 16 ч, зарядка через USB C, водонепроницаемая, 73x188x70 мм, 470 г
от 1 235 грн.
Bluetooth v 4.2, картридер, FM, 1.0 (моно), 5 Вт, микрофон, TWS, аккумулятор 1000 мАч, время работы 7 ч, зарядка через microUSB, 97x97x40 мм, 280 г
от 1 175 грн.
Bluetooth v 4.2, Aux 3.5 мм, USB, картридер, 2.0 (стерео), 10 Вт, 70 – 20000 Гц, микрофон, TWS, аккумулятор 1800 мАч, время работы 5 ч, зарядка через microUSB, функция Power Bank, 92x218x83 мм, 850 г
от 1 299 грн.
Bluetooth v 5.0, Aux 3.5 мм, 2.0 (стерео), 16 Вт, 80 – 20000 Гц, TWS, аккумулятор 2600 мАч, время работы 13 ч, зарядка через USB C, водонепроницаемая, 213x74x74 мм, 790 г
от 1 345 грн.
Bluetooth v 4.2, Aux 3.5 мм, USB, картридер, 1.0 (моно), 5 Вт, 100 – 20000 Гц, микрофон, аккумулятор 1000 мАч, время работы 8 ч, зарядка через microUSB, 85x84x84 мм
от 1 999 грн.
Bluetooth v 5.3, Aux 3.5 мм, 1.0 (моно), 10 Вт, 150 – 20000 Гц, микрофон, TWS, аккумулятор 2000 мАч, время работы 10 ч, зарядка через USB C, 100x100x40 мм, 300 г
от 1 336 грн.
Bluetooth v 4.2, Aux 3.5 мм, картридер, 1.0 (моно), 6 Вт, микрофон, аккумулятор 1500 мАч, время работы 12 ч, зарядка через microUSB, 118x118x46 мм, 243 г
от 4 115 грн.
Bluetooth v 5.1, 1.0 (моно), 30 Вт, 63 – 20000 Гц, JBL PartyBoost, аккумулятор 4800 мАч, время работы 12 ч, зарядка через USB C, водонепроницаемая, 178x72x68 мм, 550 г