Стульчик для кормления El Camino Prime ME1038
Фото 10 |
El Camino Prime ME1038 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог El Camino 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели El Camino.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить El Camino Prime ME1038
Все цены 88 →Стульчик для кормления El Camino Me 1038 Prime (green apple) | 3 197 грн. |
Стільчик для годування El Camino Flamingo рожевий (ME 1038 Flamingo) ME 10 | 5 759 грн. |
Стільчик для годування El Camino ME 1038 PRIME (flamingo) | 3 720 грн. |
Стілець для годування El Camino Prime Ivory (ME 1038) | 4 899 грн. |
Стільчик для годування El Camino PRIME ME 1038 Flamingo (217606) | 4 611 грн. |
eще 20 предложений
Легкий, мобільний. Без яскравих малюнків, які б відволікати дитину від їжі. Відносно недорогий. Колеса лише на задній частині стільчика. Було б добре, якби були на всіх "кінцівках". Хоча, це такий собі мінус.) пользуюсь El Camino Prime ME1038 менее месяца |
Добавить отзыв
Дополнительные функции и возможности стульчика для кормления El Camino Prime ME1038:
- Размер сидения: 28 см
РекомендуемСравнить в таблице →
- регуляція висоти (щоб сісти за спільний стіл),
- наклон спинки (на момент купівлі малий ще не сидів),
- підніжка (щоб ноги не тиліпались),
- знімна столешня (вона нам впринципі не потрібна, бо малий їсть за столом)
- паски безпеки
- відсутність яскравих малюнків та інших відволікаючих прибамбасів.
Я не розумію для чого плотити більше, якщо ця модель відповідає усім моїм вимогам.
З легкість пересуваю по дому однією рукою. Регулювати спинку теж можна однією рукою. Що не скажеш про регуляцію висоти стільчика та наклону підніжки, - там потрібно дві руки. Але я розумію, що з чисто інжинерної сторони це неможливо.