Кукла Enchantimals Filigree Fox Family HNT60
Enchantimals Filigree Fox Family HNT60 |
Возраст | 4+ | Тип | кукла | Высота куклы | 15 см | В комплекте с куклой | питомец куклы / 3 лисички / | Дата добавления на E-Katalog | август 2023 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Enchantimals 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Enchantimals.
|
| Ігровий набір Enchantimals Glam party Родина Лисички Фенек Філігрі (HNT60)Ігровий набір Enchantimals Glam party Родина Лисички Фенек Філігрі — чарівні дівчата, які мають магічний звʼязок зі своїми... ещедрузями-звірятами!
Вони нерозлучні та навіть схожі. Гламурна вечірка Enchantimals — це найбільша модна подія сезону, і всіх на неї запрошено!
Лялька Лисичка Філігрі (15 см), фігурка подружки-звірятка Перк і фігурки родини, з якими буде веселіше!
Лисичка Філігрі має неймовірний вигляд у милому топі та спідничці, яка знімається.
Вона разом зі своєю родиною готова вирушити назустріч гламурним пригодам!
Діти із захопленням розігруватимуть сценки за участю найкращих друзів Enchantimals і захочуть зібрати всю колекцію! Будинок ІграшокС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | 799 грн. | | |
|
| Лялька Enchantimals Родина Лисички Фенек Філігрі (HNT60)Glam party, Від 4 років, лялька з улюбленцями Q-techno.com.uaС нами 4 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 1 303 грн. | | |
|
| Лялька Enchantimals Родина Лисички Фенек Філігрі (HNT60) HNT60Glam party, Від 4 років, лялька з улюбленцями Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | 1 067 грн. | | |
|
| Enchantimals Лялька Enchantimals Родина Лисички Фенек Філігрі (HNT60) HNT6+ 51 грн бонус, Glam party, Від 4 років, лялька з улюбленцями Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | 1 067 грн. | | |
|
| Enchantimals "Родина Лисички Фенек Філігрі" (HNT60) \"РодинаЛисичкиФенекФіТип/Колекційна лялька|Вид/Лялька|Колір/Різнокольоровий|Серія/Glam Party|Особливості/Великі очі|Стать ляльки/Жіночий|Комплект/... ещеЗ вихованцями|Образ/Лисичка|Батарейки в комплекті/Ні|Батарейки/Ні|Висота/15,2 см|Рухомі частини тіла/Руки|Вікова група/Від 4 років|Бренд/Enchantimals|Матеріал/Текстиль, Пластик|Вид упаковки/Блістер|Джерело живлення/Ні|Для кого/Для дівчинки COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 799 грн. | | |
Динамика цен на Enchantimals Filigree Fox Family HNT60
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная