Наушники
Fresh n Rebel Clam ANC
Видео 9Фото 144 |
Fresh n Rebel Clam ANC |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Fresh n Rebel 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Fresh n Rebel.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Fresh n Rebel Clam ANC
Все цены 10 →Навушники з мікрофоном Fresh N Rebel Clam ANC Red | 4 587 грн. |
Fresh n Rebel Clam ANC | 11 562 грн. |
Навушники з мікрофоном Fresh N Rebel Clam ANC Red | 4 577 грн. |
Наушники с микрофоном Fresh N Rebel Clam ANC Safari Red | 5 150 грн. |
Наушники с микрофоном Fresh N Rebel Clam ANC Dive Blue | 3 641 грн. |
eще 5 предложений
Доволі хороша модель, звук без нарікань. Я не меломан для мене все ок. Хороший бас, доволі високий запас гучності. Амбушури досить щільно прилягають до голови, коли надів перший раз то виник неприємний ефект вакууму, з часом все пройшло, я так думаю самі амбрюшури під вуха сіли нормально. Самі наушники доволі громіздкі тому гуляючи десь на дворі краще брати сумку бо на шиї їх не зовсім зручно носити Хороший об'ємний звук
Не має проблем з підключенням до різних девайсів Дуже довго тримає батарея при роботі через bluetooth Хороші та якісні кабелі правда доволі короткті Функція активного шумодаву розчарувала, не має сенсу брати модель з нею тому що є аналогічна модель без тієї ж функції за дешевшу ціну
Чехол для самих наушників я б зробив твердий щоб можна сміло кидати в рюкзак не боячись їх пошкодити Ігор Середа: пользуюсь Fresh n Rebel Clam ANC месяц и более |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →