Опрыскиватель Gerrard GS-16
Видео 1Фото 6 |
Gerrard GS-16 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gerrard 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gerrard.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Gerrard GS-16
Все цены 7 →Опрыскиватель аккумуляторный Gerrard GS-16 81443 | 2 148 грн. |
Обприскувач акумуляторний Gerrard GS-16 111841 | 1 207 грн. |
Обприскувач садовий акумуляторний на 16 літрів Gerrard - GS-16 | 1 610 грн. |
Обприскувач садовий (Без акумулятора) акумуляторний Gerrard - GS-16 на 16 | 890 грн. |
Обприскувач акумуляторний Gerraard GS-16 16 л (814436) | 1 550 грн. |
Оприскувач аккумуляторний Gerrard GS-16 | 1 460 грн. |
Обприскувач акумуляторний Gerrard GS-16 (111841) | 1 296 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →