Наушники
Havit H2032D
Видео 5Фото 13 |
Havit H2032D 2022 годподсветка корпуса |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Havit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Havit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Havit H2032D
Все цены 7 →Навушники для ПК Havit Gaming HV-H2032d Black | 499 грн. |
Гарнітура HAVIT HV-H2032d black/red (25948) | 565 грн. |
Гарнітура HAVIT HV-H2032d black/blue (25949) | 565 грн. |
Ігрові навушники HAVIT HV-H2032d з мікрофоном (Чорний / Червоний) | 900 грн. |
Ігрові навушники HAVIT HV-H2032d з мікрофоном (Чорний / Синій) | 900 грн. |
Навушники ігрові з мікрофоном Havit HV-H2032d чорно-червоні | 615 грн. |
Навушники ігрові з мікрофоном Havit HV-H2032d чорно-сині | 615 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →