Настольная лампа Horoz Electric Ayla
Horoz Electric Ayla |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Horoz Electric 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Horoz Electric.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Horoz Electric Ayla
Настільна лампа 8W Horoz Electric LED AYLA акумуляторна 3000/4500/6000 К б | 748 грн. |
Лампа настільна аккумуляторна Horoz Ayla LED 8W | 770 грн. |
Світильник настільний акумуляторний AYLA 8 W білий | 748 грн. |
Настільна лампа світлодіодний акумуляторний світильник HOROZ ELECTRIC LED | 748 грн. |
Настільна світлодіодна лампа з акумулятором 8W сенсорна на гнучкій ніжці 3 | 748 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →