Стульчик для кормления IKEA Antilop (290.672.93)
IKEA Antilop |
|
Максимальная нагрузка: 15 кг
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог IKEA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели IKEA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить IKEA Antilop
Стільчик для годування з ременями безпеки IKEA ANTILOP білий 890.417.09 | 1 119 грн. |
Стілець для годування Ikea Antilop, 6 міс.+ | 1 861 грн. |
Стілець для годування Ikea Antilop зі стільницею | 1 859 грн. |
Стільчик для годування ІКЕА ANTILOP срібно-білий 290.672.93 | 2 419 грн. |
Дитячий стільчик IKEA ANTILOP Високий Сріблястий 290.672.93 | 1 420 грн. |
Зручний стільчик, купили такий самий для другої дитини. Підтримує дитину з усіх сторін. Легко мити. Можна зняти комплектний столик і підставити стільчик до великого столу. Легко мити, дитина добре сидить в ньому. Не знайшли Наталія Вержболович: пользуюсь IKEA Antilop более года |
Добавить отзыв
Дополнительные функции и возможности стульчика для кормления IKEA Antilop:
- Ширина сидения: 25 см
РекомендуемСравнить в таблице →