Бутербродница Kingberg KB-2045
Фото 7 |
Kingberg KB-2045 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kingberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kingberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kingberg KB-2045
Все цены 12 →Сендвічниця гриль Kingberg KB-2045 чорна 1000Вт | 604 грн. |
Сендвічниця гриль Kingberg KB-2045 електрогриль для бутербродів 800 Вт Чор | 799 грн. |
Електричний гриль Kingberg KB-2045 для приготування сендвічів бутербродів | 699 грн. |
Сендвічниця-гриль Kingberg KB-2045 для приготування сендвічів бутербродів | 620 грн. |
Електричний гриль Kingberg KB-2045 для виготовлення бутербродів сендвічів | 639 грн. |
eще 7 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →